Doskonała lokalizacja

najlepsza w Tychach

Restauracje i puby zapraszają

poznaj nasze centrum gastronomiczne

Pokoje typu LOFT

stylowe wnętrze, komfortowy pobyt

O hotelu

Kompleks Hotelu Tychy *** oraz Hotelu Tychy PRIME **** zlokalizowany jest w centrum miasta, zaledwie kilka minut od Parku Północnego, Tyskiego Browarium, jeziora Paprocańskiego, Stadionu Zimowego, czy Stadionu GKS Tychy.
 
Ten największy w mieście obiekt hotelarski oferuje 100 pokoi w standardach 4*, 3* oraz butikowym. Przestronne pokoje świetnie sprawdzą się dla osób podróżujących służbowo, a superszybkie WiFi gwarantuje idealne warunki do pracy. Pobyt naszym gościom umili profesjonalna siłownia, strefa relaksu z sauną suchą oraz parową oraz wypożyczalnia rowerów. Na miejscu dostępny jest monitorowany 24 h parking.
 
Hotel Tychy *** oraz Hotel Tychy PRIME **** jest świetnie skomunikowany z całą Aglomeracją Śląską - przystanek komunikacji miejskiej oraz stacja kolejowa Tychy Grota Roweckiego znajduje się niedaleko hotelu. Dojazd do centrum Katowic zajmuje ok. 25 minut. Tuż przy hotelu znajduje się też postój taksówek, kino i galeria handlowa.

Content Blocks

 
 

Śniadania

Dla każdego gościa śniadanie w formie bufetu dostępne w godzinach:
• poniedziałek - sobota   06:30 – 10:00
• niedziela   07:30 – 10:00

 

Doba hotelowa

Doba hotelowa trwa od 14:00 do godziny 12:00. Oznacza to, że można się zameldować najwcześniej o 14, a wymeldować się należy do godziny 12 ostatniego dnia pobytu.

 

Podróż z dzieckiem

Podróż z dziećmi to nie problem w naszym hotelu możesz nieodpłatnie wypożyczyć wanienkę do kąpieli oraz przewijak. Za dodatkową opłatą wstawimy do pokoju łóżeczko

Made with by Bookassist

Rezerwacje online...